7 Nisan 2014 Pazartesi

Yılın Üniversite Kulübü İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Kulübü seçildi

Efendim Merhabalar,
Yönetimin yer aldığım İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Kulübüm, Türkiye Genç Ekonomi Başarı ödüllerinde Yılın En Başarılı Üniversite Kulübü seçildi!


 İş ve ekonomi dünyasının yakın takipçisi olan Girişimcilik Kulübü, girişimcilik eğitimlerini öğrenci arkadaşlarımıza aktarıyor. Girişimcilik Kulübü, iş dünyasının önemli isimleriyle öğrencilerimiz arasında bir köprü oluşturma görevini üstleniyor. İş adamlarımız ve eğitmenlerimiz ile seminer, konferans ve eğitimler düzenlemektedir. Sadece konferans ile sınırlı kalmaktan ziyade tek amaç, arkadaşlarımızın kendilerini yetiştirmeleri ve mezun olduktan sonra belli bir çevresi oluşmuş ve gereken eğitimi almış bir şekilde iş dünyasına girmeleri için çaba gösteren Girişimcilik Kulübü, iletişim ve staj imkanlarını da önemli görmektedir. Staj ile kurulacak iletişim ile, işadamlarımız öğrencilere gerekirse bir koruyucu ve mentörlük görevini üstlenmektedir. Bunun için öğrencilerin memnuniyeti görülmektedir. Klasik faaliyet yapan kulüp değil, fayda sağlamaya çalışan bir kulüptür Girişimcilik KulübüGönderi by Girişimcilik Kulübü - Entrepreneurship Club.

Türkiye'nin parlak gençlerini keşfederek, hem bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları başarıları hem de ileriye dönük potansiyellerini ortaya çıkarmak ve iş yaşamlarında katalizör etkisi oluşturmak için genç girişimcileri teşvik etmek amacıyla GENÇ MÜSİAD tarafından ilki organize edilen Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri (TÜRGEB) ile ekonominin genç yüzleri ödüllendirildi. Ödül töreni, 25.03.2014 tarihinde MÜSİAD Genel Merkez Binasında gerçekleştirildi.8 Farklı dalda yılın en iyilerinin ödüllendirildiği programda www.turgeb.com internet sitesi üzerinden 28.698 kişinin kullandıkları oylama neticeleri jüri üyeleri Hakan Altınay, Kemal Yamankaradeniz veNurullah Okur’a sunularak birinciler belirlendi. Buna göre;
  • Yılın Genç Girişimcisi: Semih Çalışkan,
  • Yılın Genç Profesyonel Girişimcisi: Halil Aydoğan,
  • Yılın Genç Ekonomi Akademisyeni: Ahmet Alptekin Topçu,
  • Yılın Üniversite Ekonomi Kulübü-Topluluğu: Ticaret Üniversitesi,
  • Yılın Genç Sosyal Girişimcisi: Merve Armağan,
  • Yılın Genç Mucidi: Abdullah Akın,
  • Yılın Sınır Tanımayan Girişimcisi: Fatih Özkentli
  • Genç Müsiad Özel Ödülü:  Zeliha Kurt ve Reyhan Bayramoğlu
MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği  (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim ÇağlarAK Partiİstanbul Milletvekili Nurettin NebatiMÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanı Faruk Akbal konuşmacı olarak yeraldılar.

İletişim Adreslerim:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler