9 Mayıs 2014 Cuma

Girişimcilik Zirvesi "14

Efendim Merhabalar,

Bildiğiniz üzere 2 Nisan 2014 tarihinde yöneticisi olduğum Girişimcilik Kulübümle ikincisini düzenlediğimiz Girişimcilik Zirvesi"14'ü gerçekleştirdik. Bu programın hala olumlu geri dönüşlerini almaktayız. Bunun dışında Girişimcilik Kulübünün haberleri yapılıyor olması bizi sevindiriyor.


Bu yazımda da Girişimcilik Zirvesinde yapılan konuşma videolarını yayınlıyorum.

İlk olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nazım Ekren'in kulübümüzü Müsiad tarafından düzenlenen Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödüllerinde almış olduğumuz Yılın En İyi Üniversite Kulübü Ödülü için bizi tebrik etti.

İstanbul Ticaret Odası 17. ve 18. dönem Başkanı ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Murat Yalçıntaş hocamız konuşmasını yaptı.İkinci konuşmacımız EA Grup Yönetim Kurulu Başkanı & ECLİPSE Jetleri Kurucu Ortağı Ekim Alptekin oldu.İlk oturumun son konuşmacısı Aletex Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci abimiz Sacit Naşit Battlo'ydu.İkinci oturumda ise BOYNER&YKM Genel Müdür Yardımcısı Murat Akgün, Kurumsal Girişimcilik üzerine bir konuşma gerçekleştirdi.Girişimcilik Kulübü Başkanı dostum Taha Toprak'ın yapmış olduğu konuşmaEn son olarak yine dostum olan Yunus Emre Coş'un instagram üzerinden yapmış olduğu girişimini paylaştı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler